RÜHMATREENINGUD
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • POKS
  • S-grupp / M-grupp
  • 19:30 - 21:00
  • POKS
  • A-grupp
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • BJJ / TAIPOKS
  • M-grupp / S-grupp
  • 19:30 - 21:00
  • TAIPOKS
  • A-grupp
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • POKS
  • S-grupp / M-grupp
  • 19:30 - 21:00
  • POKS
  • A-grupp
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • BJJ / TAIPOKS
  • M-grupp / S-grupp
  • 19:30 - 21:00
  • TAIPOKS
  • A-grupp
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 17:00 - 18:00
  • BJJ
  • Kõik grupid
  • 18:00-19:00
  • POKS
  • Kõik grupid
  • 19:00 - 20:00
  • TAIPOKS
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • POKS
  • S-grupp / M-grupp
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • POKS
  • S-grupp / M-grupp
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:00
  • POKS
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 19:30 - 21:00
  • POKS
  • A-grupp
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 19:30 - 21:00
  • POKS
  • A-grupp
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:00
  • POKS
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • TAIPOKS
  • S-grupp
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00-19:30
  • TAIPOKS
  • S-grupp
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 19:00 - 20:00
  • TAIPOKS
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 19:30 - 21:00
  • TAIPOKS
  • A-grupp
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 19:30 - 21:00
  • TAIPOKS
  • A-grupp
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 19:00 - 20:00
  • TAIPOKS
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00 - 19:30
  • BJJ
  • S-grupp
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00 - 19:30
  • BJJ
  • S-grupp
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 17:00 - 18:00
  • BJJ
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2
ESMASPÄEV
Saal 1 / Saal 2
TEISIPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00 - 19:30
  • BJJ
  • M-grupp
KOLMAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
NELJAPÄEV
Saal 1 / Saal 2
  • 18:00 - 19:30
  • BJJ
  • M-grupp
REEDE
Saal 1 / Saal 2
  • 17:00 - 18:00
  • BJJ
  • Kõik grupid
LAUPÄEV
Saal 1 / Saal 2

*Klassikalise poksi grupid: A-grupp (advanced) treener Vadim | M-grupp (median) treener Vadim | S-grupp (starter) treener Georgi

*Taipoksi grupid: A-grupp (advanced) treener Georgi | S-grupp (starter) treener Mart

*Brasiilia Jiu-jitsu grupid: M-grupp (median) treener Sten | S-grupp (starter) treener Sten

ERATREENINGUD
ESMASPÄEV
  • 7:00-18:00
TEISIPÄEV
  • 7:00-18:00
KOLMAPÄEV
  • 7:00-18:00
NELJAPÄEV
  • 7:00-18:00
REEDE
  • 7:00-17:00
LAUPÄEV
  • 9:00-15:00
Eratreeningu soovi korral võta meiega ühendust ning lepime aja kokku. Peale sobiva aja leidmist saadame arve ning selle tasumisega kinnitate broneeringu.
NB! Kui mingil põhjusel soovite enda broneeritud aega tühistada, siis palun sellest teada anda vähemalt 24h enne treeningut.