Image
SRC Group
SRC pakub projekteerimis- ja inseneri-, tehnilisi ja siseviimistlusteenuseid merendus- ja avameresektoris. Teostab nõudlikele klientidele parandustöid, moderniseerimisprojekte, spetsiaalseid lühikese teostusajaga ümberehitusi ja keerukaid kohandatud ümberehitusi üle maailma.
Image
Levila
Levila ilmus Eesti ajakirjandustaevasse 2020. aasta kevadel looga “Alkoholi lapsed”.

Sellest saadik on Levila avaldanud üle saja artikli, filmi, audioloo ning ajakirjandusliku eksperimendi, mis annavad sõna neile inimestele, kes on sattunud oluliste sündmuste keskele.

Nii valmis Levilas 2022. aasta alguses film “Estcoy-8”, mis räägib ühest Afganistani missioonist läbi sündmustes osalenud sõdurite lugude.

Levila ajakirjanikud on kõndinud jalgsi läbi kogu Rail Balticu planeeritud trassi, on kohal sõdivas Ukrainas ning ei karda seejuures intervjueerida neid, kelle arvamus on ebapopulaarne.

Image
Nord Express
OÜ Nordexpress on turul aastast 2009 ning me teostame kaubavedusid peamiselt Eestis ning Baltikumis. Oleme keskendunud pagaritoodete ja toidukaupade veole, kaasa arvatud temperatuuritundlike kaupade veole.

Meie klientideks on nii suured kui ka väikesed pagaritoodete ja toidukaupade tootjad ning meie masinaparki kuulub ligi 40 erineva suurusega veokit, mis on varustatud külmutus- ja jahutusagregaatidega.

Image
Jobcross
Jobcross, kes kasutab kaubamärki Originaalosad pakub laia valikut autovaruosasid.
Image
Impulse Generator Fund
Impulse Generator Fund on riskikapitali rahastamise vorm, mis pakub alustavatele- ja varajases staadiumis ettevõtetele tehnilisi teadmisi ja tugevat rahvusvahelist arendustuge turule sisenemise kiirendamiseks. Teisisõnu, me oleme tehnoloogia katalüsaator, mis võimaldab idufirmadel oma MVP realiseerimise ja turule jõudmise aja kiirendamise kaudu jalad alla saada. .
Image
Gup Tuning
Gup Tuning ehitab ja paigaldab teie sõidukitele spoilerid ja stanged.

Head toetajad!

Meil on põrandatel matid, seintes peeglid ja veel palju muud.

Meie saal on pidevas arengus ning Teiega koos on meil võimalus luua klubi, kus on kõik vajalik treenimaks võitlusspordihuvilisi.

Suur kummardus ja tänu!

 

Georgi & Mart