Treeningule tulles ole puhas. Küüned lõigatud, et ei vigastaks teisi ega ennast. Pese enne mattidele astumist jalad, selleks on nii naiste- kui ka meeste dušširuumides esimesed duššid koos kraanidega.

Treeningriieteks sobivad t-särk ja lühikesed püksid, samuti pikad dressipüksid. Oluline oleks, et Sul oleks nendes mugav liikuda. Treeningud toimuvad paljajalu (loe eelmist punkti "Hügieen" või spetsiaalsetes poksi-või maadlusjalatsites.

Varustusest täpsemalt räägime esimestes trennides. Paari esimese treeningu jooksul peaks soetama:

Klassikaline poks

Käesidemed | Poksikindad (12-16oz) | Hambakaitsmed

Taipoks

Käesidemed | Poksikindad (12-16oz) | Hambakaitsmed | Säärekaitsmed

Varustust saab osta ka meie saalis kohapeal. 

Sooduskoodid varustuse ostmiseks meie koostööpartneritelt:

Sooduskood: COMBATLAB10
Sooduskood: COMBATLAB

 

Püüame kõik hoida klubis puhtust. Enda järelt koristame ära ning kui märkame maas prügi, siis paneme selle prügikasti. Tualettruumides on WC-harjad ja need on seal põhjusega 😉

Enne klubist lahkumist kontrollime, et midagi maha ei ununenud.

Austame üksteist ja treenereid! Treeningutel ei vaidle, vaid arutame ja leiame sõbraliku lahenduse peale treeningut - nii me ei sega teisi ja saame ka ise osa võtta. Oleme väike klubi ning püüame hoida mõnusat ja hubast atmosfääri, et kõikidel oleks hea.

Asume Kadaka tee 1/1, hoone katusel suurelt Pakendikeskus, Meie käsutuses on selle hoone teine korrus (hetkel saab sisse Kodumasinate poe ja Pakendikeskuse vahel olevast keerdtrepist.

Parkimisjoonis all. Rohelisele alale võib parkida, punasele alale mitte parkida! Parkimine on tasuta ning ei vaja ka parkimiskella.