Treeningriieteks sobivad t-särk ja lühikesed püksid, samuti pikad dressipüksid. Oluline oleks, et Sul oleks nendes mugav liikuda. Treeningud toimuvad paljajalu (loe eelmist punkti "Hügieen" või spetsiaalsetes poksijalatsites.

Varustusest täpsemalt räägime esimestes trennides. Paari esimese treeningu jooksul peaks soetama kindlasti poksisidemed. Läbi meie klubi on nende ostmine soodsam, kuid sellest  teeme juttu juba kohapeal.

Püüame kõik hoida klubis puhtust. Enda järelt koristame ära ning kui märkame maas prügi, siis paneme selle prügikasti. Tualettruumides on WC-harjad ja need on seal põhjusega 😉

Austame üksteist ja treenereid! Treeningutel ei vaidle, vaid arutame ja leiame sõbraliku lahenduse peale treeningut - nii me ei sega teisi ja saame ka ise osa võtta. Oleme väike klubi ning püüame hoida mõnusat ja hubast atmosfääri, et kõikidel oleks hea.

Asume Kadaka tee 1/1, hoone katusel suurelt Pakendikeskus, Meie käsutuses on selle hoone teine korrus (hetkel saab sisse Kodumasinate poe ja Pakendikeskuse vahel olevast keerdtrepist.

Parkimisjoonis all. Rohelisele alale võib parkida, punasele alale mitte parkida! Parkimine on tasuta ning ei vaja ka parkimiskella.